www.cvonline.hu

Senior C++ fejlesztő (HR7664926X)

Hozzáadva: 2017.08.03.

Nemzetközi, nyomda-független output menedzsmenttel foglalkozó partnerünkhöz keresünk új kollégát. A banki, pénzügyi, államigazgatási és közmű szektorban is jelen vannak, és a dokumentum menedzsment terén mindenre kiterjedő, testre szabott megoldásokat kínálnak. A cég agilis módszertan szerint dolgozik, és akár alkalmazotti jogviszonnyal, contraktorként, vagy projektmunka keretében is keresik Budapestre 12. kerületi irodájukba Senior C++ fejlesztő kollégájukat.

AZ ÚJ MUNKATÁRS FŐBB FELADATAI:

  • Egyedi szoftverek tervezése és fejlesztése;
  • Üzleti és technikai igények felmérése;
  • Meglevő alkalmazások elemzése és optimalizálása;
  • Komplex rendszerek elemzése és folyamatok tervezése a felhasználói igények és és üzleti elvárások szerint;
  • Szoftver- és adatbázis-architektúra tervezése, algoritmusok felállítása;
  • Rendszerterv, fejlesztési terv, tesztelési terv elkészítése, valamint a fejlesztett szoftverekkel kapcsolatos támogatói tevékenység ellátása.

AZ IDEÁLIS KOLLÉGÁVAL SZEMBEN ÁLLÍTOTT ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 5 éves C,C++ fejlesztői tapasztalat;
  • Hiba- és szoftververzió nyilvántartó eszközök (pl.: SVN, Git, JIRA), SQL ismeretek (pl.: Oracle 11g, MS SQL), Windows, Linux vagy UNIX operációs rendszerek ismerete;
  • Előny: Qt platform gyakorlati ismerete, Workflow rendszer(ek) ismerete, tapasztalat agilis csapatban;
  • Pro-aktivitás, fejlett és önálló problémamegoldó készség;
  • Csapatszellem, alkalmazkodó készség, ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség, tanulási vágy;
  • Középszintű angol nyelvtudás.

Megbízónk a sikeres jelöltnek szakmai fejlődési lehetőséget, fejlesztői képzések, tréningek támogatását, versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat kínál fiatalos munkakörnyezetben.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük regisztráljon a Link megjelenítése, amelyet pár kattintással megtehet LinkedIn vagy Facebook felhasználói fiókjával is. Ezután belépést követően jelentkezhet az állásra.

Regisztráció nélkül is megpályázhatja az állást. Ehhez kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezése mellett található HIRDETÉSAZONOSÍTÓT is! Ebben az esetben regisztráció hiányában nem tudja adatait módosítani a későbbiekben, illetve nincs lehetősége követni az álláspályázatai státuszát.

Kategória Programozó, IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -