Senior C++ fejlesztő / Java fejlesztő / mobilfejlesztő (Android, IOS)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.07.10.
Jelentkezési határidő: 2015.07.08.
Hirdetés azonosító: 896516
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnercégünk egy új kutatás-fejlesztési központot alakít ki Magyarországon, ehhez keres az alábbi feladatkörök ellátására több megfelelő szakembert:
Senior C++ fejlesztő/ Java fejlesztő/ mobilfejlesztő (Android, IOS)
pozícióba

Feladatok

  • szoftverfejlesztés telekommunikációs rendszerekhez,

  • fejlesztési munkacsomagok tervezése, dokumentációja,

  • ráfordításbecslés és korrekt megvalósítás meghatározott standardok szerint,

  • rendszeres jelentés a projektvezető és minőségügyi megbízott felé,

  • fejlesztési módszertanok, meghatározott minőségi követelmények betartása.
  • Elvárások

  • objektum-orientált analízis, tervezés, és fejlesztés ismerete,

  • kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás,

  • legalább 3-5 éves ipari környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat,

  • rendszerbeli és analitikus gondolkodás képessége,

  • önállóság, kreativitás, nyitottság, gyors betanulás,

  • csoportmunkára való alkalmasság,

  • projekttől függően eltérő mértékű utazási hajlandóság.

  • Előnyök

  • jártasság telekommunikációs területen és technológiákban,

  • QT framework, SIP, VoIP tapasztalatok,

  • gyakorlat verziókövető szoftverek használatában.

  • Amit ajánlunk

  • versenyképes jövedelem,

  • felelősségteljes munka,

  • folyamatos fejlődési lehetőség,

  • egy nagyvállalat nyújtotta globális környezet,

  • modern eszközök és munkakörnyezet,

  • kihívásokkal teli, jó hangulatú munkavégzés egy kiváló csapat részeként.

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió