Senior C++ fejlesztő / Java fejlesztő / mobilfejlesztő (Android, IOS)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.12.01.
Jelentkezési határidő: 2015.01.01.
Hirdetés azonosító: 864745
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnercégünk egy új kutatás-fejlesztési központot alakít ki Magyarországon, ehhez keres az alábbi feladatkörök ellátására több megfelelő szakembert:

pozícióba.

Feladatok:

  • szoftverfejlesztés telekommunikációs rendszerekhez,
  • fejlesztési munkacsomagok tervezése, dokumentációja,
  • ráfordításbecslés és korrekt megvalósítás meghatározott standardok szerint,
  • rendszeres jelentés a projektvezető és minőségügyi megbízott felé,
  • fejlesztési módszertanok, meghatározott minőségi követelmények betartása.

Elvárásaink:

  • objektum-orientált analízis, tervezés, és fejlesztés ismerete,
  • kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás,
  • legalább 3-5 éves ipari környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat,
  • rendszerbeli és analitikus gondolkodás képessége,
  • önállóság, kreativitás, nyitottság, gyors betanulás,
  • csoportmunkára való alkalmasság,
  • projekttől függően eltérő mértékű utazási hajlandóság.

Előnyt jelent:

  • jártasság telekommunikációs területen és technológiákban,
  • QT framework, SIP, VoIP tapasztalatok,
  • gyakorlat verziókövető szoftverek használatában.

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • felelősségteljes munka,
  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • egy nagyvállalat nyújtotta globális környezet,
  • modern eszközök és munkakörnyezet,
  • kihívásokkal teli, jó hangulatú munkavégzés egy kiváló csapat részeként.

Kategória
IT / Informatika
Régió