www.cvonline.hu

Senior C++ fejlesztő (AMM) (SK150209PL)

  • A hirdetés 680 napja lejárt

Tudod, hogy az evosoft Hungary Kft. jelenleg Magyarország vezető szoftverháza? Budapesten, Miskolcon és Szegeden több mint 600 munkatárs dolgozik világszínvonalú szoftverek fejlesztésén és több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkezünk ipari szoftver megoldások terén.
Szeretnél részt venni egy nemzetközi fejlesztőcsapatban - élvonalbeli technológiákkal, a tervezést, fejlesztést és tesztelést támogató modern eszközökkel, a jó minőséget garantáló folyamatok szerint?
Szeretnéd kibontakoztatni a képességeidet?
Légy Te is csapatunk tagja!

Feladat:

  • Szoftverfejlesztés Windows és Linux környezetben elsősorban C++ és C# nyelven agilis módszertan szerint
  • A szoftverarchitektúra alakítása, folyamatos fejlesztése
  • Hibajavítások elvégzése a már korábban kiadott verziókban
  • Fejleszésközeli tesztelés, automatikus tesztek implementálása
  • Részvétel a felhasználói követelmények specifikálásában
  • Kapcsolattartás a megbízóval (Siemens)

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus) végzettség
  • Legalább 5 év software-fejlesztésben szerzett tapasztalat (minimum 3 év C++)
  • UML, OOA,OOD, OOP ismeretek
  • Angol nyelvtudás (B2)
  • Jó kommunikációs készség
  • Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés

Előny:

  • Qt tapasztalat
  • MFC/ATL, COM tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Jártasság egyéb OOP nyelvekben
  • Hiba és verziókövető eszközök ismerete
  • Nemzetközi környezetben szerzett ismeretek
  • Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés
  • Csapatszellem, alkalmazkodó készség
  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt

Jelentkezését a pozíció név mellett olvasható referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...