www.cvonline.hu

Senior C++ developer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.01.22.
Jelentkezési határidő: 2016.02.04.
Hirdetés azonosító: 990747
lejárt

Senior C++ fejlesztőt keresünk K+F területre!

Partnercégünk működésének központjában orvostechnikai berendezések, digitális mikroszkópok állnak.

Feladatok:
- követelményekhez programozói terv készítése, becsléssel
- kockázatok értékelése, dokumentálása, helyesbítő, megelőző akciók végrehajtása
- szoftver architektúra tervezése, karbantartása
- kollégák mentorlása
- vevői panasz alapján hiba kód-szintű feltárása, megoldás kidolgozása
- SDS (Software Design Specification) készítése, karbantartása
- unit tesztek írása
- build server karbantartása
- source code repository karbantartása

Elvárások:
- minimum 6 év C++ szoftverfejlesztői tapasztalat
- VisualStudio 2010, 2012, 2015 professzionális ismerete
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Középszintű angol nyelvtudás (írásban)

Előnyök:

- képfeldolgozási ismeret
- Orvosi szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
- hálózati kommunikáció programozásában szerzett ismeret
- HW-vezérlésben gyakorlat
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Munkavégzés helye: Budapest