www.cvonline.hu

Senior Business Controller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2016.03.22.

Pozíció leírása / Job description

Energiaszektorban tevékenykedő ügyfelünk számára keresünk minimum 5 éves szakmai tapasztalattal és erős SAP ismeretekkel Senior Business Controllert!

Feladatok:

- vezetői és társaság csoport szintű beszámolók készítése a szabályozói elvárásoknak megfelelően
- havi OPEX beszámolók elkészítésében való részvétel (költséghelyenként)
- ad hoc riportok készítése
- folyamatos együttműködés a számviteli és könyvelési területekkel
- aktív részvétel a prognózisok elkészítésében és tervezési feladatokban
- kontrolling standardok kialakítása, folyamatos fejlesztése
- üzleti és szabályozói változások üzleti kontrollingra gyakorolt hatásának átvezetése a rendszereken, folyamatokon
- előrejelzések készítése az üzleti és szabályozási változások üzleti kontrolling rendszerekre / folyamatokra gyakorolt hatására
- SAP CO modul megfeleltetése az üzleti, vezetői beszámolási és a szabályozási követelményeknek
- Egyetemes Szolgáltatóra, mint engedélyesre vonatkozó hivatali adatszolgáltatási kötelezettség

Elvárások:

- közgazdász diploma
- több mint 5 éves szakmai tapasztalat nagyvállalati környezetben, kontrolling területen - energia szektorban szerzett gyakorlat előny -
- kiváló SAP CO, pénzügyi és számviteli gyakorlat
- magyar számviteli szabályok magabiztos ismerete
- magas felhasználói szintű - elsősorban MS Excel és Word - számítógépes ismerete
- B kategóriás jogosítvány
- jó kommunikációs készség, önálló, proaktív munkavégzés, nagy munkabírás
- angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

- kihívásokkal teli, változatos munkakör
- hosszú távú munkalehetőség
- versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -