www.cvonline.hu

Senior Brand Manager - Diabetológia

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2017.03.30.
Hirdetés azonosító: 1081562

Pozíció leírása / Job description

Legalább 5 éves tapasztalatod van RX gyógyszerekkel mint Brand Manager?
Érdekel a diabetológia?
Szívesen folytatnád a karrieredet stratégiai pozícióban, innovatív - multinacionális gyógyszercég termékmenedzsereként?

Ha igen, jelentkezz az oldalunkon minél hamarabb!

Partnerünk neves, innovatív gyógyszeripari vállalat multinacionális háttérrel, amely professzionális csapatába lelkes munkatársát.

Feladatok:

- Innovatív, diabetológiai termékhez kapcsolódó marketing feladatok managelése
- Javaslattétel gyógyszerhez kötődő helyi stratégia kialakítására
- Központi termékstratégia implementálásának koordinálása
- Éves marketingterv elkészítése a piaci információk és globális/regionális iránymutatások alapján
- Értékesítési előrejelzések készítése
- A marketingben részt vevő kollégák koordinálása
- Marketing büdzsé menedzselése
- Kapcsolattartás a KOL-okkal
- Kapcsolattartás beszállítókkal, ügynökségekkel
- Versenytárs figyelése

Elvárások:

- Felsőfokú egészségügyi vagy közgazdasági végzettség
- Tárgyalási szintű angol nyelvismeret (írásban és szóban)
- Legalább 5 év termékmenedzseri tapasztalat, lehetőleg innovatív gyógyszercégnél
- Stratégiai gondolkodás, analitikus készség
- Jó kommunikációs készségek
- Problémamegoldó készség

Előny:
- kardiológiai/belgyógyászati/diabetológiai termékkel szerzett brand manageri tapasztalat (a pharma terület mellett)
- Orvosi vagy gyógyszerészi végzettség
- Innovatív gyógyszercégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- stabil hátterű innovatív gyógyszercég
- stratégiai pozíció
- fejlődési lehetőségek
- professzionális csapat
- innovatív termék
- modern munkakörnyezet
- versenyképes fizetés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a