www.cvonline.hu

Senior biztosítási/káradminisztrátor referens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2017.05.18.
Hirdetés azonosító: 1094942

Nemzetközi autó lízinggel, flotta ügyintézéssel foglalkozó multinacionális partnerünkhöz keresünk senior biztosítási/káradminisztrátor referens munkakörbe új kollégákat.

Feladatok:

A gépjárműparkban bekövetkezett káreseményeket kezelő adminisztrációjának, káradminisztrátorok munkájának irányítása és a károkkal kapcsolatos reklamációk kezelése.

-káradminisztrátorok munkájának ismerete, felügyelete és irányítása
-kárigény benyújtása a casco és a károkozók biztosítója felé, jogcímenként ellenőrzés
-függő kárügyek és kintlevőségek sürgetése biztosítók felé, levelezés ismétlése, nyilvántartása, elszámolások felülvizsgálata és ha szükséges megreklamálása.
-ügyfélpanaszok kivizsgálása és kezelése
- totálkár és lopáskár elszámolások ellenőrzése
- biztosító által utalt összegek beazonosítása, ügyfelek felé jóváírások előkészítése
- kárriportok készítése és elemzése ügyfélszolgálat és ügyfelek részére
- társosztályok és ügyfelek részére korrekt szakmai tanácsadás

Elvárások:

-Felsőfokú végzettség,
- alapos biztosítás szakmai ismeret, KRESZ ismeret (vezetői engedély)
-biztosítónál/karosszéria területen szerzett 5-10 éves kárkezelői munkatapasztalat
-pontos adminisztráció, terhelhetőség, csapatjátékos magatartás, önálló munkavégzésre való képesség, empátia, gyors helyzetfelismerés és problémamegoldás, emberek szeretete
-MS Office alkalmazás ismerete, felhasználói szintű Excel ismeret
-középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem
- cafeteria, juttatási csomag és bónusz rendszer
- lendületes, fiatalos csapat
- igényes munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a