www.cvonline.hu

SENIOR BESZERZŐ

  • A hirdetés 1085 napja lejárt

Magyarország egyik legszélesebb ügyfélkörével illetve telepített gépbázisával rendelkező irodatechnikai és telekommunikációs termékeket forgalmazó és javító cége keres új munkatársat az alábbi pozícióra

Feladatok:

  • Új gépek, eszközök, alkatrészek, egyéb segédanyagok beszerzése
  • Beszállítókkal történő napi szintű kapcsolattartás (email, telefon)
  • Árajánlatok bekérése, feldolgozása
  • Megrendelések nyomon követése, információ szolgáltatása
  • Csúszó beszerzések elemzése, alternatív megoldások keresése
  • Beszállítói lehetőségek folyamatos fejlesztése
  • Alvállalkozók rendszeres tájékoztatása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Preferáltan felsőfokú, minimum középfokú szakirányú beszerzői/logisztikai végzettség
  • Legalább 5 éves beszerzői gyakorlat
  • Erős Excel tudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, problémamegoldó képesség, rugalmasság, nagyfokú önállóság

Előny:

  • Microsoft Buisness Solution – Navision ismerete
  • angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes, a pozíció szintjének megfelelő bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos munka

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Munkába állás ideje: Azonnal

Ha a pozíció elnyerte tetszését, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció, és a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Jelentkezőink figyelmébe ajánljuk, hogy csak azokat a pályázókat áll módunkban meghallgatni, akik a fenti kritériumoknak megfelelnek. Tekintettel a várhatóan nagy mennyiségű beérkező pályázati anyagra, visszajelzést csak azoknak a pályázóknak áll módunkban adni, akik meghallgatáson vesznek részt!

Megértésüket köszönjük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő