www.cvonline.hu

Senior beszerző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 877618

Az észak-kelet magyarországi régió hosszú évek óta egyik legstabilabb munkáltatójához, egyúttal a legkorszerűbb technológiával rendelkező fémipari gyártóegységéhez keresünk további kapacitásbővítés miatt Senior beszerző munkatársat.

Feladatok:

  • Meghatározott vevőkhöz tartozó beszállítók teljes körű kezelése;
  • Aktív kapcsolattartás a vevőkkel;
  • Rendelések időben történő kiadása és eljuttatása a beszállítóhoz, nyitott rendelések szállítási dátumának egyeztetése és azok vállalatirányítási rendszerben történő nyomon követése;
  • Beszerzett termékek nyomonkövetése (specifikációk kiküldésétől az anyag beérkezéséig);
  • Részvétel a beszállítói minőségügyi problémák kezelésében;
  • Felmerülő számlaproblémák kezelése;
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal;
  • Beszerzési adatok karbantartása a vállalatirányitási rendszerben;
  • Áreltérések ellenőrzése, kiértékelése;
  • Beszerzett anyagok készletének folyamatos nyomonkövetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Minimum 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • ERP ismeret (Oracle ismerete előnyt jelent);
  • Jó kommunikációs és tárgyaló készség;
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, önállóság;
  • Precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Amit Megbízónk kínál:
  • Pörgős, magas technológiai szintű, multinacionális gyártókörnyezetben, egymást támogató légkörben történő munkavégzés. Folyamatos képzések, régióban kiemelkedően magas bérezés (+előrelépési lehetőség, bejárás támogatása, Cafeteria).
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Észak-Magyarország

Kapcsolat:
A magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.