www.cvonline.hu

Senior Beszerző

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 845748

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Jelenleg az alábbi pozícióba kezerünk munkatársat:

Feladatok:

  • A vállalat működéséhez szükséges indirekt anyagok beszerzése az igényekkel összhangban.
  • Vállatirányítási rendszer ismerete, használata.
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • A vállalat igényeinek megfelelően az anyagok újrarendelése és az anyagkészlet napi folyamatos nyomonkövetésének koordinálása.
  • Megrendelések beérkezésének szabályozása.
  • Beszállítói reklamációk kezelése és koordinálása.
  • Eszkalációs folyamat koordinálása, fizetési határidők és számlaproblémák kezelése.
  • A beszerző kollégák támogatása és irányítása.
  • Riportok, kimutatások készítése a vezetőség részére.
  • Költségmegtakarítási folyamatok fejtesztése és egyszerűsítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett indirekt beszerzői tapasztalat
  • Tenderek lebonyolításában és Közbeszerzési eljárásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs kézség, erős tárgyalástechnikai ismeretekkel.
  • Számítógépes ismeret: MS Office, Oracle vagy más VIR ismerete elvárás
  • Csapatmunka, rugalmas munkavégzés, pontosság precízítás, döntésképesség

 Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése.