www.cvonline.hu

Senior beszerző

  • A hirdetés 1161 napja lejárt

Stabil, külföldi tulajdonban lévő gyártó partnerünk megbízásából keresünk tapasztalt szakembert a következő kulcspozícióba.

SENIOR BESZERZŐ

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Beszerzési stratégia, beszerzési források meghatározása, versenyeztetés
Új beszállítók felkutatása, versenyeztetése
Új termékbevezetési projektek támogatása
A területtel kapcsolatos költségcsökkentési projktek koordinálása
Operatív beszerzés támogatása
Szoros kapcsolattartás a globális stratégiai beszerzési csapattal
Riportolás

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több éves multinacionális, gyártási környezetben szerzett releváns tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Jó műszaki érzék

ELŐNY:

Műszaki végzettség, releváns gyártási tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Fejér megye

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR983 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő