www.cvonline.hu

Senior beszerző (Debrecen) (INTS/4/13)

  • A hirdetés 661 napja lejárt

Debreceni multinacionális fémipari partnercégünk számára keresünk preferáltan termelőcégnél szerzett tapasztalattal rendelkező senior beszerző munkatársat.

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges anyagok beszerzése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Az új beszállítók felkutatása
  • Készletgazdálkodási feladatok
  • Beszállítások koordinálása, rendelések nyomonkövetése a vállalatirányítási rendszerben
  • Kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan gazdasági vagy műszaki
  • Minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Valamely integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Pontos, proaktív munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő