www.cvonline.hu

Senior Beszerző (AO02)

  • A hirdetés 237 napja lejárt

Komárom-Esztergom megyei partnercégünk megbízásából keresünk

Senior Beszerző

munkatársat.

Pozíció azonosító: SB

Kategória: Beszerzés / Logisztika

Szükséges nyelvtudás: Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladatok

  • Új programok beszerzési tevékenységének teljes végrehajtása;
  • Árajánlatkérések folyamatának kezelése;
  • Árajánlat összehasonlítások készítése, beszállító kiválasztására tett javaslattétel;
  • APQP megbeszélések szervezése, dokumentálása;
  • Műszaki egyeztetések (mérnökség és beszállító között) megszervezése, felügyelete és az eredmény lekövetése, dokumentálása;
  • PPAP folyamat koordinálása;
  • Programstátusz riportok készítése (beszerzési oldal).

Elvárások

  • Közgazdász / mérnöki végzettség;
  • Min. 3 éves autóipari stratégiai beszerzési tapasztalat;
  • Tárgyalási angol nyelvtudás;
  • Változásmenedzsment koordinálásában szerzett tapasztalat;
  • PPAP folyamat ismeret;
  • ISO/TS 16949 szabványismeret;
  • Stratégiai és üzleti gondolkodás.

Előny

  • Német nyelvtudás.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő