www.cvonline.hu
Senior Beszállítói Minőségbiztosítási Mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.07.28.
Hirdetés azonosító: 953095
lejárt

Autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Bejövő áru ellenőrzés folyamatának teljes körű felügyelete, fejlesztése
  • Beszállítói eredetű reklamációk kezelése, szoros együttműködés a vevői minőségügyi mérnökökkel és a társosztályokkal (beszerzés, termelés)
  • A beszállítók teljesítményének értékelése, a beszállítói kiválasztásban való részvétel
  • Beszállítói auditok lebonyolítása, fejlesztési projektek koordinálása
  • Bejövő áru ellenőrök munkájának napi szintű koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minőségirányítási szabványok ismerete
  • 8D folyamat készség szintű alkalmazása a beszállítói kommunikációban

Előny:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Autóipari tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbképzések, előrelépési és karrier lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.