www.cvonline.hu
Senior Beszállítói Minőségbiztosítási Mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1078793

Komárom-Esztergomban tevékenykedő, kiemelkedően fejlődő partnerünk részére keresünk agilis, szakmailag motivált és széleskörű tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, támogatásuk probléma esetén
  • Havi beszállítói teljesítményértékelés vezetése
  • Beszállítói teljesítményértékelés készítése a vezetőség részére
  • A beszállítók fejlesztési projektekben való támogatása
  • A beszállítók fejlesztési terveinek nyomon követése és felülvizsgálata
  • Beszállítói auditok vezetése, vevői és egyéb auditokon való részvétel
  • Első minták felülvizsgálata és engedélyezése

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Minimum 4 év autóiparban szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • QS-9000/TS16949, APQP, PPAP, 8D ismeret és tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SPC ismeret
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.