SENIOR BESZÁLLÍTÓ FEJLESZTŐ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fröccsöntött termékek)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 855392

Link megjelenítéseimages/editor/1294927018.jpg" border="0" alt="" />

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Beszállítók auditálása, fejlesztése
  • A beszállítók technológiai tevékenységének, megfelelőségének termelő területen történő értékelése
  • Kritikus helyzetben azonnali döntések meghozatala, a beszállító termelésének technológia szempontból történő vezetése
  • Reklamációk kezelése, nyomonkövetése
  • Elemzések, 8D riportok szakmai véleményezése (elfogadása, visszautasítása, alternatívák vázolása)
  • A beszállítói akciótervek megvalósulásának szakmai felügyelete (minőségügy és költség oldalról)
  • P0/P1 projektekben való részvétel

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Műanyagipari, fröccsöntési technológiában szerzett minimum 2-3 éves termelési tapasztalat
  • Fém és mechanikai alkatrészek gyártásában szerzett tapasztalat
  • Minőségbiztosítási eszközök ismerete (FMEA, CP, 8D, SPC, 5 WHY, FTA)
  • Auditori tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Határozott, magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhető személyiség, felelősségvállaló, kiáll a döntései mellett

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR BESZÁLLÍTÓ FEJLESZTŐ MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Fröccsöntött termékek), Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése