www.cvonline.hu

Senior beszállító fejlesztő mérnök

  • A hirdetés 1206 napja lejárt

Feladatok:

  • új beszállító felmérések, beszállítói auditok elvégzése,
  • a beszállító teljesítmények, képességek és kapacitások felmérése,
  • javító intézkedések bevezetésének ellenőrzése a beszállítóknál,
  • szisztematikus beszállító fejlesztési akciók és programok végrehajtása,
  • alkatrészek és folyamatok jóváhagyása.

Elvárások:

  • műszaki jellegű egyetemi- vagy főiskolai végzettség,
  • legalább három év, autóiparban szerzett beszállító fejlesztő- vagy SQA mérnöki tapasztalat,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • ISO/TS 16949 szabványismeret, autóipari minőségkövetelmények, beszállító-minősítő rendszerek ismerete,
  • APQP, PPAP folyamat ismeret és gyakorlat,
  • határozott fellépés, jó kommunikációs készség, és kapcsolatteremtő képesség.

Előny:

  • VDA 6.3 szabványismeret,
  • ISO/TS 16949 vagy VDA 6.3 auditori tapasztalat,
  • német nyelvismeret.

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.
Helyek Komárom-Esztergom
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő