www.cvonline.hu

Senior bérszámfejtő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.03.31.
Hirdetés azonosító: 916150

Dinamikusan fejlődő multinacionális partnerünk új munkatársat keres senior bérszámfejtő és csoportvezető munkakörbe.

Feladatok:

- Bérszámfejtés és a munkaügyi feladatok koordinálása törvényi és belső szabályzatok szerint
- Adatszolgáltatás a munkáltató személyi jövedelemadóval kapcsolatos feladatokhoz
- Elektronikus rendszer kezelése
- Be-és kiléptetés munkáltatói intézése
- Külső illetve belső kapcsolattartás (munkavállalók, hatóságok, partnerek)
- Statisztikai jelentések illetve ad-hoc riportok készítése
- Munkavállalói lakáshitelek, TB ügyintézése, adminisztrálása
- A különböző munkavállalói utalványok megrendelése, kezelése és kiosztása

Elvárások:

- Minimum 3-5 év munkatapasztalat a területen
- Precíz, teljes körű és naprakész ismeret munkajogi, társadalombiztosítási illetve adózási területen
- Bérszámfejtő vagy TB szakelőadó végzettség
- Csoportvezetői tapasztalat
- Ügyfélközpontú szemlélet
- Nexon rendszer ismerete
- Precíz munkavégzés és numerikus készség
- Angol nyelv ismerete és multinacionális cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Barátságos légkör
- Stabil háttérrel rendelkező cég
- Folyamatos fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a