www.cvonline.hu

Senior bérszámfejtő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.03.31.

Pozíció leírása / Job description

Dinamikusan fejlődő multinacionális partnerünk új munkatársat keres senior bérszámfejtő és csoportvezető munkakörbe.

Feladatok:

- Bérszámfejtés és a munkaügyi feladatok koordinálása törvényi és belső szabályzatok szerint
- Adatszolgáltatás a munkáltató személyi jövedelemadóval kapcsolatos feladatokhoz
- Elektronikus rendszer kezelése
- Be-és kiléptetés munkáltatói intézése
- Külső illetve belső kapcsolattartás (munkavállalók, hatóságok, partnerek)
- Statisztikai jelentések illetve ad-hoc riportok készítése
- Munkavállalói lakáshitelek, TB ügyintézése, adminisztrálása
- A különböző munkavállalói utalványok megrendelése, kezelése és kiosztása

Elvárások:

- Minimum 3-5 év munkatapasztalat a területen
- Precíz, teljes körű és naprakész ismeret munkajogi, társadalombiztosítási illetve adózási területen
- Bérszámfejtő vagy TB szakelőadó végzettség
- Csoportvezetői tapasztalat
- Ügyfélközpontú szemlélet
- Nexon rendszer ismerete
- Precíz munkavégzés és numerikus készség
- Angol nyelv ismerete és multinacionális cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Barátságos légkör
- Stabil háttérrel rendelkező cég
- Folyamatos fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -