www.cvonline.hu
SENIOR BEÁGYAZOTT SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.18.
Jelentkezési határidő: 2014.09.11.
Hirdetés azonosító: 845040
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk egy multinacionális vállalat magyarországi leányvállalata, akik a külföldi központtal szorosan együttműködve dolgoznak az új megoldásaikon, modern technológiával, szoftver- és hardverfejlesztésen egyaránt.
A cég prémium kategóriás autógyárak beszállítója, és saját márkával is jelen van az autók közötti vezeték nélküli kommunikációs megoldások piacán.

Feladatok:

  • Saját modulok implementálása C nyelven – új fejlesztések, autók közötti vezeték nélküli kommunikációs megoldások
  • Beágyazott AUTOSAR modulok konfigurálása és implementálása
  • Egyéb beágyazott rendszerre történő szoftverfejlesztés

Elvárások:

  • Több éves tapasztalat beágyazott C fejlesztésben
  • Autóipari tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Szakmai büszkeség, nyitottság, tanulási hajlandóság, rendszerszemlélet

Előnyök:

  • AUTOSAR ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Élvonalbeli technológiák
  • Új termék fejlesztési projektje
  • Felelősségteljes feladatok, családias hangulat
  • Bruttó alapfizetés, teljes utazási költség térítése
  • Külföldi kiküldetési lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió