www.cvonline.hu

Senior Bankett Sales Manager

  • A hirdetés 216 napja lejárt

SENIOR BANKETT SALES MANAGER

Senior Bankett Sales Manager-t keresünk házon belüli és házon kívüli rendezvények, valamint a ház egyéb termékeinek értékesítésére; az ajánlatokat küldő és a rendezvényeket előkészítő csapat munkájának összehangolására, irányítására.

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági/vendéglátó ipari végzettség
  • min. 3 éves szállodai és/vagy rendezvényügynökségi tapasztalat (MICE, Corporate, Privát)
  • releváns meglévő kapcsolatrendszer utazási iroda, rendezvényszervezői piacon
  • számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, képszerkesztők)
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete és még egy idegen nyelv ismerete
  • kiemelkedő kommunikációs- és szervezőkészség, prezentációs készség
  • csapatszellem, sikerorientált személyiség
  • önálló munkavégzés, vezetői képességek
  • tapasztalat pro-aktív értékesítésben előny

Munkafeladatok:

  • a cég szolgáltatásainak (éttermek, rendezvények, egyéb) teljes körű értékesítése
  • bankett sales tevékenység (ajánlatok, foglalások, follow-up) összehangolása, irányítása
  • kiemelt partnerek és rendezvények önálló kezelése, folyamatos kapcsolattartás
  • szerződések, számlázás monitorozása, részvétel a kintlévőségek kezelésében
  • a cég képviselete, részvétel promóciós rendezvényeken, kiállításokon
  • részvétel a marketing és sales tervének kidolgozásában, megvalósulásának irányításában
  • értékesítési adatbázisok építése és karbantartása

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol