www.cvonline.hu
Senior backend fejlesztő
Trenkwalder Kft
Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén
Hozzáadva: 2017.12.05.
Jelentkezési határidő: 2017.12.11.
Hirdetés azonosító: 1231955
lejárt

Miskolci partnercégünk részére kollégát keresünk az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Rendszerfejlesztés, a rendszer folyamatos optimalizálása
  • Tesztelés elvégzése
  • Projektekben való részvétel
  • Dokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • SQL, PHP és OOP magas szintű ismerete
  • MVC keretrendszer ismerete
  • Tapasztalat komplex rendszerek fejlesztésében
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó szervező és együttműködő készség
  • Önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Munkavállalói kedvezmények
  • Előrelépési lehetőség
  • Nyelvtanfolyam

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.