www.cvonline.hu

Senior auditor

  • A hirdetés 719 napja lejárt

Megbízónk Magyarország egyik piacvezető pénzügyi szolgáltatója, csapatukba keresünk könyvvizsgálati tapasztalattal rendelkező munkatársat

pozícióba.

Feladatok

  • Ügyfelek részére végzett könyvvizsgálatban való közreműködés,
  • konszolidációs adatszolgáltatások könyvvizsgálatában való közreműködés,
  • audithoz kapcsolódó számviteli és pénzügyi tanácsadásban való részvétel,
  • társaságok működésének felmérése,
  • üzleti folyamatok belső kontrolljának megismerése, tesztelése, dokumentálása,
  • számviteli rendszerek felülvizsgálata,
  • részvétel rendszerfelmérésben, folyamatvizsgálatokban, átalakulási vagyonmérlegek könyvvizsgálatában és due diligence vizsgálatokban.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági / számviteli végzettség,
  • legalább 2 éves könyvvizsgálat területén szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • magas szintű MS Office ismeretek (kiváló Excel ismeret),
  • önálló, megbízható és prezíc személyiség,
  • felelősségtudat,
  • határozott fellépés, jó kommunikációs készség,
  • irányítási képesség,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes jövedelem,
  • dinamikus, fiatalos csapat,
  • új kihívások, hosszú távú perspektíva,
  • folyamatos szakmai képzések.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol