www.cvonline.hu

Senior Auditor

  • Ez az állásajánlat 2 napon belül lejár

Feladatok:

  • Foglalkoztatás támogatási projektek megvalósulásának külső helyszíni ellenőrzése
  • A feltárt hiányosságok megszüntetésére javaslatok kidolgozása, nyomonkövetése, utóellenőrzése
  • Bérjellegű támogatások, eszközvásárlások ellenőrzése
  • Belső ellenőrzési feladatok elvégzése a szervezet egészére, kiemelten a pénzügyi és számviteli folyamatok vonatkozásában
  • Éves és havi ellenőrzési munkaterv elkészítése, végrehajtása
  • Kockázatelemzések végzése
  • Ellenőrzési szabályzat felülvizsgálata, folyamatos aktualizálása

Elvárás:

  • Felsőfokú pénzügyi és/vagy számviteli végzettség
  • Asszertív kommunikáció
  • Támogató attitűd
  • Önálló munkavégzésre való hajlandóság, határozott személyiség
  • Precizitás, rendszerlátás, következetesség
  • Nagyfokú mobilitás, vezetési hajlandóság (B kategóriás jogosítvány)

Előny:

  • Területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Tapasztalt, dinamikus csapat
  • Változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest