www.cvonline.hu

Senior ASP.NET fejlesztő / Vezető fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.03.22.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk egy nagymúltú, a call center szolgáltatásokra szakosodott vállalat, aki emeltdíjas lakossági szolgáltatásokkal is foglalkozik. Hazánkban a piac egyik legjelentősebb szereplőjeként nemzetközi tevékenységeket is folytat.

Feladatok:

- ASP .NET alapú megoldások fejlesztése, továbbfejlesztése
- Projektek szakmai szintű vezetése
- Néhány fős fejlesztői csapat szakmai irányítása
- Junior kollégák mentorálása
- Részvétel az új technológiák feltérképezésében

Elvárások:

- C# programozási nyelv és ASP.NET technológia területén szerzett minimum 6 év tapasztalat
- Relációs adatbázis-kezelés ismerete (SQL, LINQ to SQL)
- WSDL/SOAP technológiák terén szerzett tapasztalat
- Microsoft Visual Studio fejlesztőrendszer ismerete
- Verziókövető rendszerek használatában jártasság
- XHTML & CSS, Javascript, AJAX/JQuery UI ismerete
- Modulok önálló fejlesztése és dokumentálása specifikáció alapján
- Önálló információszerzéshez megfelelő angol nyelvismeret
Előny:
- Microsoft IIS rendszer ismerete
- Mono, MonoDevelop ismerete

Amit kínálunk:

- Érdekes, változatos feladatok
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Rugalmas munkaidő

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -