www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 938048
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk nemzetközi bankok és biztosító társaságok minősített beszállító partnere, aki nagy hangsúlyt fektet a jól képzett szakemberekre. Dinamikusan bővülő csapatukba keresnek

SENIOR ASP.NET FEJLESZTŐ

kollégát

Te vagy az ideális jelentkező, ha:

•    Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettséged van
•    Minimum 3 év munkatapasztalattal rendelkezel (C#, VB.NET, ASP.NET, VBA)
•    Biztos tudásod van, megbízható, aktív MS SQL, ASP.NET, .NET, C# terén
•    .NET 4.0 keretrendszerben jártas vagy
•    Nem ijedsz meg, ha HTML, Javascript, jQuery, CSS kóddal találkozol
•    Magabiztosan mozogsz a MS Visual Studio 2010/2008 világában
•    Alkalmazástámogatás és support tapasztalatokkal is rendelkezel
•    Analitikus a gondolkodásmódod
•    Kiváló a problémamegoldó készséged
•    Kommunikálsz angolul (vagy legalább dokumentációk értelmezése szintjén elboldogulsz)
•    Szereted a szakmádat és keresed a kihívásokat

Rád váró feladatok:

•    Webes, ASP.NET alkalmazások fejlesztése hazai és külföldi partnerink számára, részvétel a kapcsolódó support tevékenységekben
•    Saját szoftvertermékek fejlesztése, továbbfejlesztése
•    Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
•    Esetenként üzleti követelmény specifikáció elemzése és az alkalmazás technikai tervezése, specifikálása

Előny jelent:

•    Ha banki projekttapasztalattal rendelkezel

A cég biztosít számodra:

•    Tanfolyami és nyelvi képzéseket
•    Kiváló, rivalizálás-mentes munkakörnyezetet
•    Jó hangulatú munkaközi szüneteket
•    Céges LAN partikat, csapatépítő közösségi programokat
•    Egymásra odafigyelő csapattagokat és gondoskodó, támogató managementet
•    Szakmai előre lépési lehetőséget
•    Biciklibarát munkahelyet

Munkavégzés helye:

•    Budapest

Csatlakozz, és egy-egy szakterület specialistájává válhatsz!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, küld el nekünk fényképes önéletrajzod, amihez akár bemutatkozó videót is mellékelhetsz!

Tech People LÁBLÉC