www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1042875
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk nemzetközi bankok és biztosító társaságok minősített beszállító partnere, aki nagy hangsúlyt fektet a jól képzett szakemberekre. Dinamikusan bővülő csapatukba keresünk

SENIOR ASP.NET FEJLESZTŐ

kollégát.

Te vagy az ideális jelentkező, ha:
  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettséged van
  • Minimum 3 év munkatapasztalattal rendelkezel (C#, VB.NET, ASP.NET, VBA)
  • Biztos tudásod van, megbízható, aktív MS SQL, ASP.NET, .NET, C# terén
  • .NET 4.5 keretrendszerben jártas vagy
  • Nem ijedsz meg, ha HTML, Javascript, jQuery, CSS kóddal találkozol
  • Magabiztosan mozogsz a MS Visual Studio 2013 világában
  • Alkalmazástámogatás és support tapasztalatokkal is rendelkezel
  • Analitikus a gondolkodásmódod
  • Kiváló a problémamegoldó készséged
  • Kommunikálsz angolul (vagy legalább dokumentációk értelmezése szintjén elboldogulsz)
  • Szereted a szakmádat és keresed a kihívásokat
Rád váró feladatok:
  • Webes, ASP.NET alkalmazások fejlesztése hazai és külföldi partnerink számára, részvétel a kapcsolódó support tevékenységekben
  • Saját szoftvertermékek fejlesztése, továbbfejlesztése
  • Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
  • Esetenként üzleti követelmény specifikáció elemzése és az alkalmazás technikai tervezése, specifikálása
Előnyt jelent:
  • Ha banki projekttapasztalattal rendelkezel
A cég biztosít számodra:
  • Tanfolyami és nyelvi képzéseket
  • Kiváló, rivalizálás-mentes munkakörnyezetet
  • Jó hangulatú munkaközi szüneteket
  • Céges LAN partikat, csapatépítő közösségi programokat
  • Egymásra odafigyelő csapattagokat és gondoskodó, támogató managementet
  • Szakmai előre lépési lehetőséget
  • Biciklibarát munkahelyet
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Csatlakozz, és egy-egy szakterület specialistájává válhatsz!
Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, küld el nekünk fényképes önéletrajzod, amihez akár bemutatkozó videót is mellékelhetsz!

Tech People LÁBLÉC