www.cvonline.hu

Senior AP Team Leader

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.06.16.
Jelentkezési határidő: 2016.06.29.
Hirdetés azonosító: 1031075
lejárt

Our global multi-functional SSC partner now is hiring Accounts Payable Team Leaders in their office in Budapest.

As an AP Team Leader your daily tasks are to deliver accounting and ensure compliance across all operations. Your responsibility will be to drive transition, simplification and consistency across the company. Besides providing operational accounting tasks, you have to focus on managing a team of 10-15 AP Accountants.

You are the ideal candidate, if you are a proactive and confident leader. Fluent English and at least 2-3 years of experience in people management preferably in AP field is also requested. You need to have leadership, compliance and controllership mindset to fill the role.

If you consider yourself a suitable candidate for the AP Accountant Team Leader role and you are ready to take this challenge at one of the biggest companies in the world, do not hesitate to apply with your English CV through our website or send it on E-mail cím megjelenítése.
Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb hasonló állások Önnek
Ügyfélszolgálati munkatárs

Work Force Kft.

Jól kommunikálsz - akár idegen nyelven is - az ...
Magyarország

IT Tanácsadó

IT tanácsadó Feladatok:Partnerünk Tax Service L...

Raktáros Budapest

Szeretne egy biztos helyen, hosszú távon dolgoz...