www.cvonline.hu

Senior Android fejlesztő

  • A hirdetés 1327 napja lejárt
  • Android internal vagy Linux kernel ismeret

Nemzetközi hátterű magyar szoftverfejlesztő partnerünk keres senior Android fejlesztőket.

Főbb feladatok

  • Android kódok rendszerszintű fejlesztése
  • Mobil alkalmazások vírusvédelmének fejlesztése
Elvárások:

  • Android internal ismeret VAGY Linux kernel ismeret
  • Android Java ismeret
  • Előnyt jelent scriptelési tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú szóbeli ismerete
Amit kínálunk:

  • Érdekes feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi szintű projektek
  • Stabil nemzetközi hátterű cég
  • Versenyképes jövedelem