www.cvonline.hu

Senior Android fejlesztő

  • A hirdetés 357 napja lejárt

Video streaming megoldások fejlesztésére specializálódott partnercégünkhöz keresünk tapasztalat Android fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B09AF

Kategória: Android fejlesztő

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Prémium megoldások fejlesztése video streaming területén. Szerveroldalon saját keretrendszer van, MS SQL és IIS technológiára építve. Kliens oldalt az összes platformra elkészítik (mobil eszközök, PC, MAC).
  • Feladat meglévő patternek alapján kliens oldali alkalmazások fejlesztése. Design orientált a fejlesztés, designerektől kapott kép/video terveket kell megvalósítani kliens oldalon. A kliens alkalmazás képben gazdag, sok az animáció. API-kon keresztül kommunikál szerver oldallal.

Elvárások

  • Min. 3 év Android fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • HTTP, HTTPS protokollok ismerete
  • Angol nyelvtudás, szakmai dokumentációkhoz

Előny

  • Open GL, MVVM ismerete
  • iOS fejlesztői tapasztalat
  • Java fejlesztési tapasztalat

Egyéb információ

  • Munkavégzés történhet mind alvállalkozói, mind a munkavállalói státuszban (alvállalkozói preferált)

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol