www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 1083121
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk több mint tíz éve a villamosenergia-rendszerek üzemirányító- és szimulációs alkalmazásainak elismert fejlesztő és szakértői műhelye. Fiatalos, szakmailag kiemelkedő minőségű csapatukba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

SENIOR ANDROID FEJLESZTŐ (GYJA2)

Feladatok:
  • mission-critical applikációk fejlesztése
  • egyedi szoftver megoldások szállítása
  • együttműködés olyan ügyfelekkel, akik általában piacvezetők a saját területükön
  • egyedi nézetek és animációk implementálása

Követelmények:
  • írás-olvasás angol nyelven
  • legalább 3 éves Android fejlesztői tapasztalat
  • Java és Android SDK
  • Android Networking
  • RESTful
  • JSON
  • alapvető adatbázis ismeretek
  • nyitott vagy új rendszerek és környezetek felé
  • ergonomikus GUI-k definiálása (XML, Holo, Material)

Előny:
  • Android Push notification
  • Android NDK, JNI, C/C++
  • Android kamerakezelés
  • Android GPS kezelés
  • Android NFC kezelés
  • Agilis módszertan

Start: akár azonnal
Munkavégzés helye: Budapest XI. (távmunkára nincsen mód)
Munkalehetőség: Hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció

Várjuk részletes szakmai önéletrajzát mihamarabb, kérdése esetén hívja irodánkat: +36-1-7897416 (Orosz Judit vagy Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió