www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 973422
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Ügyfelünk több mint tíz éve a villamosenergia-rendszerek üzemirányító- és szimulációs alkalmazásainak elismert fejlesztő és szakértői műhelye. Üzletfejlesztési üzletágának Mobil alkalmazásfejlesztői csapatába keresünk kereskedői attitűddel rendelkező megfelelő jelöltet:

SENIOR ANDROID FEJLESZTŐ (GYJA)

Feladatok:
  • Mission-critical applikációk fejlesztése
  • Egyedi szoftver megoldások szállítása
  • Együttműködés olyan ügyfelekkel, akik általában piacvezetők a saját területükön

Elvárások:
  • Szakirányú, felsőfokú végzettséggel
  • Legalább 3 éves Android fejlesztői tapasztalatod (Java és Android SDK ismeretek)
  • Hálózatkezelési ismeretek
  • RESTful tapasztalat
  • Leírónyelvekben szerzett tapasztalat (XML, JSON)
  • SQL ismeretek (SQLite)
  • Szakmai angol nyelvű szövegértés
  • Tanulási képesség új rendszerek és környezetek felé
  • Nagyon jó kommunikációs készség
  • Ügyfél centrikus gondolkozás
  • Csapatjátékosság

Előny:
  • Ergonomikus GUI-k definiálása
  • Push értesítések kezelése
  • Android NDK, JNI, C/C++
  • Kamerakezelés
  • GPS kezelés
  • NFC kezelés
  • Ügyfél-kapcsolattartási tapasztalat
  • PM, BA vagy Architect tapasztalat
  • Vezetői képességek

Start: akár azonnal
Munkavégzés helye: Budapest XI. (távmunkára nincsen mód)
Munkalehetőség: Hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti pozíció

Várjuk részletes szakmai önéletrajzát mihamarabb, kérdése esetén hívja irodánkat t: +36-1-7897416 (Orosz Judit vagy Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió