www.cvonline.hu
Senior Amdocs fejlesztő INTS/17/1

Magyar tulajdonban lévő, IT termékekkel és szolgáltatásokkal foglalkozó partnerünk részére
keresünk senior kollégát a következő szakterületre:

Senior Amdocs fejlesztő - INTS/17/1

Feladatok:

  • Legacy számlázási rendszer fejlesztése telekommunikációs partner részére
  • A rendszer felkészítése hardware upgrade-re
  • Az upgrade utáni fejlesztések kivitelezése
  • Folyamatos kisebb nagyobb fejlesztések change request alapon
  • Linux migrálás

Elvárások:

  • Informatikus végzettség (gyakorlati tudás a preferált)
  • Erős C/C++ és SQL ismeret
  • Magabiztos Linux / Unix használat és telco tudás
  • Amdocs rendszerismeret
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Tudjon és szeressen csapatban dolgozni
  • Stressz tűrő képesség
  • Jó teherbírás

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Szakmai tanfolyamok, nyelvtanfolyamok
  • Belföldi és külföldi tréningek
  • Vidám, családias munkakörnyezet
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória IT / Informatika, Programozó, Rendszerfejlesztő
Régió Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű