www.cvonline.hu
Senior Alkalmazásüzemeltetőt keresünk!
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1095861
IT SERVICES FEJLÉC

Partnercégünk számára keresünk Senior alkalmazásüzemeltetőt a cég saját fejlesztésű alkalmazásainak szerveroldali üzemeltetésésre.

Feladatok

  • vállalat saját fejlesztésű szoftvereinek telepítése/konfigurálása.
  • események monitorozása, felmerülő problémák értelmezése és közvetítése a megfelelő terület felé
  • új verziók tesztelése, hibakeresések
  • kapcsolattartás a vállalat ügyfeleivel
  • dokumentációk elkészítése
  • monitorozási eszközök konfigurálása (SCOM, Logstash, Graphite)
  • éves és negyedéves PCI-DSS audit támogatása alkalmazás oldalról
  • Elvárások

  • szakirányú végzettség vagy többéves releváns szakmai tapasztalat
  • különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete
  • Windows szerverek 2003 - 2012 alapszintű ismerete
  • középszintű angol nyelvtudás
  • megoldásközpontú szemlélet, problémaorientált gondolkodás
  • önállóság, terhelhetőség, megbízhatóság, ugyanakkor képesség a csapatmunkára
  • jó kommunikációs készség
  • Előnyök

  • web- vagy valamilyen szolgáltatott alkalmazás üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • szakmai végzettség (vagy folyamatban levő)
  • további Microsoft technológiák mélyebb ismerete:
  • Windows Server 2003 - 2012R2
  • IIS 7+
  • Powershell 4
  • MsSQL 2005-2012R2
  • Active Directory
  • Monitorozó eszközök ismerete:
  • SCOM
  • Nagios, OSSEC
  • Logstash, Graphite
  • Amit ajánlunk

  • versenyképes fizetés
  • dinamikus csapat
  • nemzetközi karrierlehetőség
  • A munkavégzés helye: Budapest.
  • A jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzodat e-mailben!
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió