www.cvonline.hu
senior alkalmazásfejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.06.23.
Jelentkezési határidő: 2014.06.29.
Hirdetés azonosító: 817629
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Partnercégünk magyar tulajdonú technológiai szolgáltató vállalat, mely 2003. óta van jelen a magyar piacon. Szolgáltatási palettáját elsősorban üzletileg kritikus rendszerek (integrált banki rendszerek, postai technológiai rendszer) és adattárház megoldások fejlesztése és üzemeltetése alkotja. Magasan képzett, speciális szakértelemmel rendelkező csapatukba új munkatársak jelentkezését várjuk

Senior alkalmazásfejlesztői pozícióba

Feladatok:

  • Üzleti folyamatokat támogató meglévő alkalmazások karbantartása, felügyelete és továbbfejlesztése
  • Új programrészek fejlesztése
  • Fejlesztési dokumentációk készítése
  • Hibák keresése és javítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Integrált rendszerek tervezésében és megvalósításában szerzett tapasztalat
  • Microsoft Visual Studio és Microsoft .NET ismeret
  • C# vagy TSQL vagy PL/SQL programozási nyelv ismerete
  • Oracle és/vagy MS SQL adatbáziskezelő fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség
  • Elhivatottság és kreativitás
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyök:

  • Mobil eszközökre írt programok tervezésében és fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • SSRS (SQL Server Reporting Services) ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Belvárosi munkahely, modern irodai környezet
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkajogviszony

Kategória
IT / Informatika
Régió