www.cvonline.hu

Senior Alkalmazásfejlesztő (Microsoft Platform)

  • A hirdetés 266 napja lejárt

Feladatok

• SharePoint és .NET fejlesztés Visual Studio-TFS eszköz támogatással
• SCRUM módszertan alkalmazása
• SharePoint alkalmazások üzemeltetésének támogatása
• Üzleti elemzések támogatása és tervezése
• Architect-ek segítése az optimális kliens oldali technológiák kiválasztásában
• Felső szintű design elképzelések leképezése fejlesztési feladatokká
• Kliens oldali fejlesztések
• Részvétel szerver oldali üzleti logikák fejlesztésében
• Fejlesztők koordinációja, felügyelete
• Alkalmazások hibaelhárításában való részvétel
• Üzemeltetés támogatási feladatok

Elvárások

• C#, XML, SQL, HTML5, CSS3, JavaScript, ASP.NET vagy ASP.NET MVC ismerete
• SharePoint ismeretek
• Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
• Felület fejlesztésben szerzett ismeret

Előny

• MVC, WCF, jQuery, Web API, Entity Framework, NHibernate ismeret

Egyéb információ

Amit ajánlunk
• versenyképes juttatási csomag
• stabil, megbízható munkáltatói háttér
• új technológiák megismerése
• rugalmasság

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika