www.cvonline.hu
Senior alkalmazás adminisztrátor - monitoring (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 719652
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •  - HP monitoring környezet teljeskörű adminisztrációja (HPPA, HPOM, HP BAC/BSM, HP Sitescope, HP Performance Manager)
  • - Szerver- és alkalmazás-specifikus monitoring megoldások fejlesztése és implementálása
  • - Részvétel a riporting és monitoring környezet kialakításában, megvalósításában és dokumentálásában
  • - Ügyfélspecifikus folyamatok irányításában való részvétel, változtatások kidolgozása, támogatása
  • - Együttműködés a német kollégákkal

Elvárások

  • - Felsőfokú szakirányú végzettség és legalább 5 év tapasztalat system management / monitoring területen
  • - Felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudás
  • - Mély UNIX/LINUX és Windows ismeret - Scriptelési / programozási tapasztalat (Perl előny)
  • - Jó kommunikációs készség - német nyelven is
  • - Jó stresztűrés és csapatban való együttműködés

  • - Legalább egy HP Monitorig tool ismerete előny

  • - Sikeres ITIL Foundation vizsga előny

  • - Folyamatmenedzsment területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79502

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió