www.cvonline.hu

Senior AIX rendszermérnök

  • A hirdetés 612 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • AIX rendszerek és alrendszerek tervezése, installálása, konfigurálása és karbantartása
  • Komplex AIX-es környezetek üzemeltetése, legújabb Pseries-es technológiával, LPAR-ok, Virtuális I/O szerverek és PowerHA
  • Együttműködés a DBA és Applikáció-s csapatokkal
  • Műszaki dokumentációk írása, véleményezése
  • 24x7-es ügyelet biztosítása közösen a csapattal
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Szerver virtualizációs tapasztalat
  • TCP/IP hálózat ismeret
  • Jó dokumentációs és kommunikációs készség
  • Minimum 3-5 éves tapasztalat AIX üzemeltetés és tervezés nagy adatközponti környezetben
  • Tapasztalat a következő területeken: IBM HMC, NIM, IBM PowerHA, VIO server
Előny:
  • AIX rendszerek építésében és design tervezésében szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Linux rendszerek ismerete
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Junior kollégák oktatására való készség
  • Proaktivitás és rugalmasság
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetést
  • Stabil munkahelyet, kiegyensúlyozott légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő