www.cvonline.hu

Senior agilis c# fejlesztő automatizálási területre

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva
Feladatok
  • Komplex Windows alapú hajtástechnikai alkalmazás fejlesztése
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés
  • Fejlesztési dokumentáció készítése
  • Agilis módszertanú fejlesztői csapatmunkában való aktív részvétel, szakmai egyeztetés
Elvárások
  • Szakirányú felsőfokú (mérnöki, informatikus) végzettség, mérnöki szemlélet
  • 3-4+ év C# programozói tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Csapatmunkára való hajlam, rugalmasság
  • Tanulási hajlandóság
Előnyök
  • Automatizálás-technikai érdeklődés
  • Agilis fejlesztési metodológiák ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság a német nyelv és munkakultúra iránt
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Jártasság verziókövető rendszerek használatában
Amit kínálnak
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz nemzetközi környezetben
  • Kész betanulási tervvel várnak, aminek végrehajtásában tapasztalt kollégák segítenek
  • Továbbképzéseken és számos fakultatív szakmai programon vehetsz részt
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlanak neked
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő