www.cvonline.hu

Senior adózási és számviteli munkatárs D01

  • A hirdetés 446 napja lejárt

Fejér megyei cég megbízásából keresünk Senior adózási és számviteli munkatársat.

Pozíció azonosító: saz

Kategória: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Szükséges nyelvtudás: Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok:

  • A vállalat adózási területén – nemzetközi adózást is beleértve – való aktív részvétel, adóbevallások készítése, jogszabályok követése és alkalmazása, kapcsolattartás az adótanácsadóval;
  • Transzferár dokumentáció készítésének előkészítése, kapcsolódó projektek vezetése, adatok gyűjtése;
  • Kimenő számlázás ellenőrzése és koordinálása, társosztályokkal kapcsolattartás;
  • Könyvelési feladatok (bejövő számla, vegyes) ellátása a JDE könyvelési moduljának használatával;
  • Vállalatcsoport belső jelentéseinek elkészítésében való részvétel;
  • JSOX frissítésének koordinálása, kapcsolódó operatív feladatok elvégzése;
  • Analitikák készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (számviteli területen);
  • Mérlegképes könyvelői tanfolyam/végzettség;
  • Multinacionális termelő vállalatnál szerzett legalább 5 év könyvelési és adózási/adóbevallás készítési tapasztalat;
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete;
  • Önállóság, precizitás;
  • Rugalmasság, terhelhetőség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előny:

  • Adótanácsadói tanfolyam/végzettség.

Egyéb információ:

  • Nemzetközi munkakörnyezet;
  • Versenyképes bérezés;
  • Negyedéves bónusz;
  • Cafeteria rendszer;
  • Munkába járás támogatása;
  • Szakmai és nyelvi továbbképzés lehetősége.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol