www.cvonline.hu

Senior Adótanácsadó - ÁFA [ST-DVT01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.05.30.
Jelentkezési határidő: 2014.10.21.
Hirdetés azonosító: 795149

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának adó csapata. Jelenleg ÁFA területre keresünk tapasztalt, senior kollégát tanácsadói pozícióba.

Feladatok

- Áfa tanácsadási projektek vezetése
- Adótanácsadói levelek elkészítése és ellenőrzése
- Adótervezés
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel
-Junior kollégák támogatása és a munkájuk ellenőrzése

Elvárások

- Felsőfokú jogi és vagy közgazdasági végzettség
- Adótanácsadói oklevél
- Minimum 5 év adótanácsadói tapasztalat ÁFA területen
- Tárgyalási szintű angolnyelv tudás
- Felhasználói szintű IT ismeretek
- Kiváló kommunikációs és delegálási készség

Előny

Amit Megbízónk ajánlani tud: előrelépési lehetőség, hosszú távú karrier, fejlődés lehetőség és kimagasló kompenzáció.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió