www.cvonline.hu

Senior Adatbázis Fejlesztő

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Feladatok

  • Komplex, nagyvállalati alkalmazások tervezése

  • Fejlesztésben való aktív részvétel

  • Tesztelési feladatok ellátása

  • Dokumentációk készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség informatika területen

  • Minimum 3-4 év PL/SQL programozási tapasztalat (adatbázis alapú rendszerek tervezésében és/vagy kódolásában)

  • Oracle környezet ismerete

  • Fejlett nagyvállalati rendszerekhez kapcsolódó érdeklődés

  • Ügyfélorientált és logikus gondolkodásmód

  • Csapatjátékos attitűd és rugalmasság

  • Középszintű angol nyelvtudás

Előny

  • Adattárház fejlesztésében szerzett tapasztalat

  • Pénzügy és/vagy államigazgatási szektorban szerzett projekttapasztalat

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek

  • Kihívást jelentő feladatok és változatos projektek

  • Dinamikus, fiatalos csapat

  • Versenyképes jövedelem és juttatások

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika