www.cvonline.hu

Senior Accountant

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.01.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.
Hirdetés azonosító: 1151879

Nemzetközi könyvelői és tanácsadóiroda részére keresünk új munkatársat, senior könyvelői pozícióba.

Feladatok:
  • az ügyfelek részére végzett teljes körű könyvvitel koordinálása,
  • hó végi, negyedéves, éves zárások készítése,
  • VIP ügyfelek komplex havi és éves riportjainak elkészítése,
  • mérlegek és eredmény-kimutatások készítése,
  • adóbevallások, statisztikai jelentések elkészítése,
  • kapcsolattartás a társaság ügyfeleivel,
  • kapcsolattartás az ügyfelek könyvvizsgálóival, hatóságokkal,
  • a könyvelő asszisztens munkatársak munkájának koordinálása, felügyelete és ellenőrzése.

Elvárások:
  • egyetemi végzettség pénzügyi, számviteli vagy közgazdasági területen,
  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • legalább 4 éves, szolgáltatói környezetben szerzett könyvelői tapasztalat,
  • haladó szintű MS Excel ismeret,
  • ERP rendszerek ismerete.

Személyiségbeli elvárások:
  • projekt szemléletmód,
  • megbízhatóság, precíz munkavégzés,
  • felelősségtudat,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • jó kommunikációs készség,
  • jó problémamegoldó képesség.

Előny:
  • adótanácsadó végzettség,
  • német vagy francia nyelv ismerete.