www.cvonline.hu

SENIOR ACCOUNT MANAGER, RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

  • A hirdetés 525 napja lejárt

szakembert keresünk rendezvény-szervező ügynökséghez

Munkakör leírása:

A Moon Event Kft. csapatába keresünk új, proaktív, dinamikus munkatársat, aki kellő ismeretekkel és tapasztalatokkal rendelkezik rendezvényszervezői munkakör betöltéséhez - elsősorban ügynökségi oldalon.

Feladatok:

  • hatékony részvétel az új ügyfelek, új megrendelők, felderítésében, megkeresésében, ajánlatok készítése, szerződések előkészítése
  • cég és a szolgáltatási portfólió bemutatása új ügyfeleknek
  • együttműködés és koordináció cég értékesítési csoportjával
  • rendezvények (családi napok, csapatépítők, konferenciák, céges partyk, vállalati B2B és B2C események) szervezése, koordinálása - meglévő és új ügyfeleknek
  • rendezvényszervezési portfóliók, kreatív koncepciók kialakítása
  • ügyfélmenedzsment, folyamatos ügyfélkapcsolat, kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • negyedéves és éves forecast tervezés

Elvárások:

  • minimum 5 év szakmai tapasztalat rendezvényszervezési területen
  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • értékesítési eredmény- és ügyfél-orientáltság
  • rugalmas, energikus, pozitív beállítottság, megbízhatóság
  • proaktivitás, dinamizmus, önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • ügynökségi munkaismeretek, tapasztalat
  • meglévő kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés (fix bér és értékesítési bónuszrendszer alapján)
  • karrierlehetőség
  • kellemes munkakörülmények, fiatal, lendületes csapat
  • fejlődési lehetőség, csapatépítő események
  • mobiltelefon, laptop

Küldje el jelentkezését: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el pályázatát (kísérőlevél, magyar és angol nyelvű önéletrajz) fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő