www.cvonline.hu

Senior account manager/ account director

  • A hirdetés 415 napja lejárt

Reklámügynökséghez keresünk Senior account manager/ account director pozícióba.

Feladatok

  • Ügyfélkezelés, perzentálás
  • Briefek felvétele
  • Belső brief készítése projectgazda szemlélettel
  • A project végigvitele brieftől a teljesítésig
  • Üzleti lehetőségek meglátása és felkutatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felsőfokú angol nyelvismeret
  • Projektszemlélet, ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Rugalmasság, célorientált feladatvégzés
  • 360 fokos kampánytapasztalat
  • Nemzetközi kampányok, trendek ismerete
  • Vezetői tapasztalat
  • MS Office programok ismerete: Word, Excel, Internet
  • CRM rendszer ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Nemzetközi, luxus szinvonalú munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség