www.cvonline.hu

Segítő

  • Company_icon Baptista Tevékeny Szeretet Misszió
  • Location_icon Hajdúböszörmény, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió pályázatot hirdet az alábbi pozícióra:

Segítő

Szenvedélybetegek Alacsonyküszöbű Közösségi Ellátása szociális alapszolgáltatásban.

Ideális jelöltünk:

Céltudatos és határozott. Ismeri ezen ellátási forma törvényi előírásait, tevékenységi formáit, és a gyakorlati alkalmazásaival is tisztában van. Innovatív, újszerű ötletekkel is meg tudja szólítani a célcsoportot. A helyismeret előny, de nem feltétel.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • „drop in” szolgáltatás biztosítása
  • pszicho-szociális intervenciók biztosítása
  • megkereső tevékenység végzése

Elvárások:

  • felsőfokú szociális végzettség
  • megoldás centrikus gondolkodásmód
  • asszertivitás
  • önállóság, precizitás, rugalmasság
  • magabiztosság, határozottság
  • nagyfokú kezdeményezőkészség

Amit kínálunk:

  • továbbképzések
  • kiváló csapat
  • Kjt. szerinti bérezés

Munkavégzés helye: Hajdúböszörmény

Munkakezdés: 2018.01.02.

Jelentkezni lehet 2017.12.08-ig a lenti e-mail címen a következő dokumentumok csatolásával:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • iskolai végzettség, elvégzett tréningeket igazoló tanúsítványok másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
Helyek Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar
Kategória Alapítvány / Non-profit
Egészségügy / Szociális ellátás > Szociális munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű