www.cvonline.hu

Segédszerkesztő munkatárs

  • A hirdetés 584 napja lejárt

A Hajdú-Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs Szatmár-Bereg megyei nyomtatott és online média területén piacvezető Russmedia Kft. az alábbi feltételekkel keres csapatába

Segédszerkesztő munkatársakat

részmunkaidőben.

Képben vagy a hírekkel, otthon vagy a sportban, és nem riadsz meg, ha írnod kell néhány sort? Kiváló a helyesírásod és nem okoz gondot egy kis képszerkesztés sem? Gyors vagy, mint a villám, kisujjadban a multitasking, és a facebookolás is pazarul megy? Rugalmas vagy és szívesen vállalnál hétvégi munkát? Szeretnél a megye vezető hírportáljánál tapasztalatot szerezni? A Borsod, a Hajdú és a Szabolcs Online segédszerkesztőket keres.

Feladatok:

  • segédszerkesztői feladatok ellátása megyei hírportálokon (BOON, HAON, SZON),
  • cikkek írása és publikálása.

Elvárások:

  • jó íráskészség,
  • alapos helyismeret a három megye valamelyikében,
  • online média alapos ismerete,
  • folyamatban lévő, vagy befejezett kommunikációs tanulmányok, sportban való jártasság előnyt jelentenek.

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő,
  • otthonról végezhető munka,
  • belépő egy nemzetközi médiavállalat kötelékébe.

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar,
  • Borsod-Abaúj-Zemplén,
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye.

Fényképes jelentkezését, szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail-címre várjuk.