Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Segédszerelői munkakör, azonnali kezdéssel!


  • A hirdetés 394 napja lejárt

Segédszerelői munkakör, azonnali kezdéssel!

A világ vezető felvonógyártó cégéhez keresünk munkatársakat segédszerelő pozícióba, azonnali kezdéssel. Elvárás: szakmunkás végzettség és / vagy építőipari tapasztalat.

Fizetés: bruttó 180.000 Ft + étkezési utalvány. A munkavégzés helye: Budapest, országosan. Vidéki munkák esetén az utazást, szállást biztosítjuk.

Jelentkezés a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Elvárás

Szakmunkás végzettség

Építőipari tapasztalat

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó Technikus

Well Pack Magyarország Kft.

A Well Pack Magyarország Kft. hamarosan nyí...
Budapest, Gyál


Lean Expert (JGM-6734)

JOBSgarden

A munkáltatóról / About the company A Jobsgard...
Budapest, Pest


Lakatos

HAWLE Szerelvénygyártó és Forgalmazó Kft.

Hawle Szerelvénygyártó és Forgalmazó Kft.  H-2...
Budapest, Pest