www.cvonline.hu

Segédmunkás

  • Company_icon PRS Plusz Kft.
  • Location_icon IV. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Segédmunkást

keresünk

Általános műhelyi-, üzemi- és udvari (kertész) segédmunkák ellátására keresünk jó fizikummal rendelkező munkatársat, hosszú távra (nem alkalmi munka).

Feladatok többek között:

  • anyagmozgatás
  • alkatrészek tisztítása, komissiózás és előkészítés
  • épületkarbantartás
  • takarítás
  • bontás során keletkező hulladék kezelése
  • fűnyírás, kapálás, stb.

A munkavégzés helyszíne:

  • Budapest IV. kerület

Jelentkezésüket egy arcképes önéletrajzzal szíveskedjenek részünkre elküldeni.

Kérjük, szíveskedjenek a jelentkezés során a kb.-i fizetési igényüket is megjelölni!

Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Építés / Ingatlan > Karbantartó
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű