www.cvonline.hu

Segédmunkás

  • A hirdetés 114 napja lejárt

Segédmunkást

keresünk

Általános műhelyi-, üzemi- és udvari (kertész) segédmunkák ellátására keresünk jó fizikummal rendelkező munkatársat, hosszú távra (nem alkalmi munka).

Feladatok többek között:

  • anyagmozgatás
  • alkatrészek tisztítása, komissiózás és előkészítés
  • épületkarbantartás
  • takarítás
  • bontás során keletkező hulladék kezelése
  • fűnyírás, kapálás, stb.

A munkavégzés helyszíne:

  • Budapest IV. kerület
  • Budapest XIV. kerület - alkalmanként
  • Nagytarcsa (kijutás megoldott) – alkalmanként

Jelentkezésüket egy arcképes önéletrajzzal szíveskedjenek részünkre elküldeni.

Kérjük, szíveskedjenek a jelentkezés során a kb.-i fizetési igényüket is megjelölni!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Segédmunkás

Budaörsi Településgazdálkodási Nonprofit Kft

Segédmunkás A BTG Budaörsi Településgazdálkodás...
Budapest, Pest, Budaörs

Konyhai segédmunkás

Cégnév elrejtése

Konyhai segédmunkás Elvárások: pontos, precíz m...
Budapest, Pest

Szállodai segédmunkás

MSF Hotel Management Kft.

A soproni Hotel Szieszta szállodai segédmunkás ...
Sopron, Győr-Moson-Sopron